Zaznacz stronę

Kontakt

Pragniemy, aby portal „Transformacja 2050”, podobnie jak projekt „Energia 2050”, był źródłem wartościowej, eksperckiej, nietuzinkowej wiedzy na tematy związane z przyszłością rynku energii, transformacją energetyczną i pokrewnymi tematami. „Transformacja 2050” jest otwartą trybuną rozmowy o przyszłości energetyki w polskich miastach, animowanej przez Veolię Energia Polska oraz specjalistów w zakresie foresightu strategicznego z firmy 4CF. Zapraszamy do kontaktu i współtworzenia tego portalu ekspertów i interesariuszy rynku energii

transformacja2050@4cf.pl

Otrzymuj najnowsze bezpłatne analizy o przyszłości energetyki w Polsce!

Czytelnicy portalu Transformacja 2050 mogą korzystać z bezpłatnej usługi newslettera, zawierającego informacje o najnowszych analizach i wypowiedziach eksperckich, które publikujemy. Zachęcamy do zapisania się do newslettera: dzięki temu nie przegapisz nowej analizy rozwiązań przyszłości i zapowiedzi wydarzeń związanych transformacją energetyczną w Polsce.

Centrala grupy Veolia w Polsce:

Veolia Energia Polska S.A.

ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa

e-mail: transformacja2050@4cf.pl

4CF Sp. z o.o.

Górskiego 9, 00-033 Warszawa

e-mail: info@4CF.pl

Co dalej?

Przyszłość rynku energii, transformacja energetyczna i pokrewne tematy – jeśli są to zagadnienia, które Cię interesują, to koniecznie przeczytaj poniższe artykuły: