Zaznacz stronę

Wywiad odwrócony

Frédéric Faroche zaprasza na wywiad z red. Bartłomiejem Derskim

Veolia prezentuje cykl „odwróconych wywiadów” na temat energetyki. Dlaczego odwróconych? Bo tym razem to prezes Frédéric Faroche zaprasza dziennikarzy do rozmowy i zadaje im pytania dotyczące przyszłości branży, klimatu i technologii, osadzając to w kontekście ekonomiczno-społecznym.

Red. Bartłomiej Derski pracuje dla portalu WysokieNapiecie.pl. Jest prawnikiem, ekonomistą i dziennikarzem. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Kolejne rozmowy z wiodącymi dziennikarzami piszącymi o transformacji energetycznej w Polsce już niebawem.

Dziennikarze zajmujący się energetyką znają branżę z wielu stron i nieustannie przetwarzają informacje o  prognozach, wizjach, ostrzeżeniach i strategiach.

Transformacja2050.pl jest otwartą trybuną debaty o przyszłości energetyki, więc głosu dziennikarzy również nie może na niej zabraknąć.

Co dalej?

Portal internetowy „Transformacja 2050”, który właśnie odwiedzasz, to kontynuacja projektu Energia 2050. Pragniemy, aby portal, podobnie jak projekt „Energia 2050”, był źródłem wartościowej, eksperckiej, nietuzinkowej wiedzy na tematy związane z przyszłością rynku energii, transformacją energetyczną i pokrewnymi tematami. „Transformacja 2050” jest otwartą trybuną rozmowy o przyszłości energetyki w polskich miastach, animowanej przez Veolię Energia Polska oraz specjalistów w zakresie foresightu strategicznego z firmy 4CF. Zapraszamy do kontaktu i współtworzenia tego portalu ekspertów i interesariuszy rynku energii.

Jeśli zainteresował Cię powyższy film, to z pewnością chętnie zobaczysz i przeczytasz także:

Otrzymuj najnowsze bezpłatne analizy o przyszłości energetyki w Polsce!

Czytelnicy portalu Transformacja 2050 mogą korzystać z bezpłatnej usługi newslettera, zawierającego informacje o najnowszych analizach i wypowiedziach eksperckich, które publikujemy. Zachęcamy do zapisania się do newslettera: dzięki temu nie przegapisz nowej analizy rozwiązań przyszłości i zapowiedzi wydarzeń związanych transformacją energetyczną w Polsce.