Zaznacz stronę

Zrównoważony rozwój: dlaczego?

Maria Andrzejewska

Maria Andrzejewska jest dyrektorem Centrum UNEP/GRID-Warszawa

Ekspert ds. planowania przestrzennego, tworzenia innowacyjnych technologii geoinformacyjnych oraz teledetekcyjnych. Współtwórca jednego z globalnych raportów o stanie środowiska (GEO-6) realizowanego na zlecenie ONZ. Zaangażowana w budowę europejskiej infrastruktury informacji przestrzennej. Trzykrotnie wyróżniona Nagrodą Ministra Środowiska.

 

 

Jeśli energetyka w Polsce nie przejdzie transformacji, skutki dla środowiska i dla ludności kraju mogą być bardzo poważne.

Co dalej?

Portal internetowy „Transformacja 2050”, który właśnie odwiedzasz, to kontynuacja projektu Energia 2050. Pragniemy, aby portal, podobnie jak projekt „Energia 2050”, był źródłem wartościowej, eksperckiej, nietuzinkowej wiedzy na tematy związane z przyszłością rynku energii, transformacją energetyczną i pokrewnymi tematami. „Transformacja 2050” jest otwartą trybuną rozmowy o przyszłości energetyki w polskich miastach, animowanej przez Veolię Energia Polska oraz specjalistów w zakresie foresightu strategicznego z firmy 4CF. Zapraszamy do kontaktu i współtworzenia tego portalu ekspertów i interesariuszy rynku energii. Jeśli zainteresował Cię powyższy film, to z pewnością chętnie zobaczysz i przeczytasz także:

Otrzymuj najnowsze bezpłatne analizy o przyszłości energetyki w Polsce!

Czytelnicy portalu Transformacja 2050 mogą korzystać z bezpłatnej usługi newslettera, zawierającego informacje o najnowszych analizach i wypowiedziach eksperckich, które publikujemy. Zachęcamy do zapisania się do newslettera: dzięki temu nie przegapisz nowej analizy rozwiązań przyszłości i zapowiedzi wydarzeń związanych transformacją energetyczną w Polsce.